Karin Mikulášová

Tvorenie je radosť. Baví ma tvorivé sebavyjadrovanie, maľovanie, tvorenie koláží. Pracujem s textilom a textilnými materiálmi. Veujem sa aj vedeniu kurzov a workshopov na tému sebapoznávanie a sebaobjavovania tvorením.

Lektor

Pellentesque pellentesque, ipsum sit amet auctor accumsan, odio tortor bibendum massa, sit amet ultricies ex lectus scelerisque nibh. Ut non sodales odio.

Mentor

Pellentesque pellentesque, ipsum sit amet auctor accumsan, odio tortor bibendum massa, sit amet ultricies ex lectus scelerisque nibh. Ut non sodales odio.

Kouč

Pellentesque pellentesque, ipsum sit amet auctor accumsan, odio tortor bibendum massa, sit amet ultricies ex lectus scelerisque nibh. Ut non sodales odio.

Vzdelanie

Ekonomická fakulta Technickej Univerzity v Košiciach, odbor: Financie, bankovníctvo a investovanie, (1999).

Ďalšie vzdelávanie

Katedra inžinierskej pedagogiky Technickej univerzity v Košiciach, zameranie: Inžinierska pedagogika (2001).

Vzdelávanie súvisiace s koučovaním

Vedenie ľudí – koučing, hodnotiace rozhovory, spätná väzba, individuálny koučing
a „shadowing“ na pracovisku, (2012 – 2016), Maxman Consultants s.r.o., Ing. Ladislav Gabčo
Koučovanie – filozofia a spôsobilosť (2016) Akadémia koučovania Ing. Eva Timková, PCC
Vnímavý kouč – seminár prečo a ako pomôcť ľuďom zlepšiť kvalitu myslenia (2016) Coach4you, J. Dubnička, ACC
Transformačné koučovanie (2017) Akadémia koučovania Ing. Eva Timková, PCC

 

image

Profesionálne skúsenosti

Spoločným menovateľom všetkých postov a manažérskych pozícií v ktorých som pôsobila je práca s ľuďmi, hľadanie riešení s orientáciou na dosahovanie výsledkov aj netradičnými, kreatívnymi spôsobmi. Mala som možnosť zúčastniť sa niekoľkých cezhraničných projektov a projektov s podporou štrukturálnych fondov. Viedla som obchodné tímy a bola som spoluzodpovedná za zavádzanie nových obchodných postupov, technológií a budovanie pro klientskej orientácie v rámci firemnej kultúry. Viac informácií o pracovných pozíciách, absolvovaných školeniach a ich náplni nájdete v mojom profile na Linkedin.

Koučovanie

Moje stretnutie s koučingom, bolo stretnutím so zaujímavými osobami, ktoré ma pozitívne ovplyvnili. Spomeniem Kláru Giertlovú, Andy Profantovú, Laca Gabča, Katku Vemeová a Evku Timkovú Ako manažérka som bojovala s dilemou, kde sú hranice manažéra a kouča pri vedení? Je možné očakávať od manažéra plnohodnotné koučovanie? Prinieslo mi to zistenie, že koučovací prístup nenahrádza kouča. Manažér musí ostať pri rozhodovaní manažérom a prijať zodpovednosť za rozhodnutia bez spoliehania sa na koučovaciu dohodu. Po neustálom prelínaní sa mojej práce a koučingu som sa rozhodla absolvovať akreditované školenie a stať sa členkou Slovenskej asociácie koučov.

Klient vie, klient je expert na vlastné riešenia“- je základná premisa každého kouča. Nájsť rovnováhu v rámci rozhovoru, neprevalcovať klienta nadšením väčším, než je to jeho, kráčať popri klientovi a zároveň s ním, je cesta na ktorú som sa vydala a teším sa na jej naplnenie.

Od prvého stretnutia s koučingom, po absolvovanie certifikovaného kurzu prešlo mnoho rokov. Preto verím, že všetko v živote má smer a čas dozrievania. Dospela som k presvedčeniu, že život nás aj tak dovedie tam, kde patríme a k tomu čo má prísť, s tými s ktorými sa máme stretnúť. A vyšším riadením a preto že to takto malo byť, som sa na kurze stretla s Ankou Kuchtovou a z toho impulzu vznikla aj táto stránka a naša spolupráca.

Rada sa stretnem aj s Vami, pri objavovaní ďalších krokov na Vašej ceste.

Spolupracujem s ...